Skorzystaj z kredytu

pomocna-dlon-ekspertow

Pomocna dłoń ekspertów

Nasi eksperci to osoby odpowiedzialne i doświadczone w wyszukiwaniu optymalnych rozwiązań finansowych. Przyjdź na niezobowiązujące spotkanie, a pomogą Ci sprawdzić zdolność kredytową i przedstawią oferty banków. Co więcej, pomogą też szybko przejść przez formalności związane z ubieganiem się o kredyt.

wybieramy-najkorzystniejsze-oferty

Wybieramy najkorzystniejsze oferty

By zadbać o Twoje interesy współpracujemy z wszystkimi bankami. Negocjujemy z nimi dogodne warunki i przekazujemy Ci najkorzystniejsze z uzyskanych ofert. Sprawdzamy przy tym nie tylko oprocentowanie, ale i warunki dodatkowe. W razie wątpliwości znajdujemy odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania.

kompleksowa-analiza

Kompleksowa analiza

Dbamy o to, by warunki przedstawianych przez nas ofert były jasne. Sprawdzamy wszystko: oprocentowanie, prowizję, możliwości wcześniejszej spłaty, wymagania dotyczące dodatkowych usług bankowych, czy koszta ubezpieczenia. Zwracamy również uwagę na to, w jakim terminie bank podejmuje decyzje dotyczące przyznania kredytu mieszkaniowego. Na końcu informujemy Cię o wszystkim czego się dowiemy.

formalnosci-bierzemy-na-siebie

Formalności bierzemy na siebie

Dzięki współpracy z bankami zapewniamy coś więcej, niż zestawienie najlepszych ofert. Dodatkowo pomagamy we wszystkich formalnościach związanych z ubieganiem się o kredyt. Sprawdzamy zdolność kredytową, porównujemy warunki banków z Twoimi oczekiwaniami i pomagamy wypełnić niezbędne wnioski i formularze.


Zadzwoń i dowiedz się więcej 501 290 270 lub wyślij formularz!

Zapytaj o szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.

Newsletter

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać najnowsze informacje o inwestycji, promocjach i rabatach.