MODERNBUD Legnica firma 30 lecia wolności RP nagroda deweloper 4

Modernbud z nagrodą Firma 30-lecia Wolności RP

W piątek 14 czerwca 2019 odbyła się Wielka Gala Plebiscytu Orły Polskiej Przedsiębiorczości, podczas której ogłoszono uroczyście zwycięzców prestiżowej nagrody gospodarczej – Firma 30-lecia Wolności RP. Statuetkę dla Modernbud osobiście odebrał nasz Prezes – Zbigniew Baran. Zostaliśmy wyróżnieni jako jedna ze 100 polskich firm, i to w tak ważnym dla nas czasie, jakim są obchody 30-lecia istnienia firmy. Serdecznie dziękujemy!


Podczas Wielkiej Gali i tuż po niej – m.in. w wywiadach do mediów – Prezes Zbigniew Baran podkreślał pochodzenie i przywiązanie do miasta: Jesteśmy z Legnicy – tu mieszkamy, pracujemy i na co dzień rozwijamy to miasto. Wybudowaliśmy wiele obiektów użyteczności publicznej i osiedla mieszkaniowe, ale pomagaliśmy także w trudnych dla miasta chwilach – np. po pamiętnej nawałnicy z 2009 roku, kiedy zaangażowaliśmy się w odbudowę Parku Miejskiego.

MODERNBUD Legnica firma 30 lecia wolności RP nagroda deweloper 2

Legnica jest zauważana. Firmy wygrywają i dają miejsca pracyModernbud od początku działalności w 1989 roku zawsze związany był z Legnicą. Dziś nasza firma zatrudnia kilkadziesiąt osób, a kolejnych kilkaset osób działa z nami w firmach współpracujących. Przedsiębiorstwo od momentu założenia wybudowało wiele znanych w Legnicy inwestycji – już niedługo będzie można je obejrzeć w jednym miejscu, ale szczegóły podamy Państwu wkrótce – niech zostanie to na ten moment niespodzianką.

Niemniej – Osiedle Sudeckie, Osiedle w Alejach czy powstające obecnie nowe osiedla mieszkaniowe – Moderno i Kubatura są znanymi projektami w mieście i regionie. Dotychczas zbudowaliśmy i wyremontowaliśmy ponad 100 obiektów, a także wybudowaliśmy już ponad tysiąc mieszkań i domów, które dziś zamieszkuje wiele rodzin – w tym nowe pokolenie legniczan. Prezes Zbigniew Baran, podczas odbierania wyróżnienia, podkreślał także fakt swoistej odpowiedzialności za miasto, nieprzerwanie trwającej od 30 lat: Przez 3 dekady działalności zawsze z uwagą i sercem podchodziliśmy do naszych zadań. W tym wyjątkowym dla nas jubileuszowym roku zostało to zauważone, docenione i z tego się cieszymy. Legnica jest miastem niezwykle nam bliskim i czujemy swego rodzaju odpowiedzialność za nie. Nie tylko za sferę budowlaną, ale także lokalną społeczność.

MODERNBUD Legnica firma 30 lecia wolności RP nagroda deweloper 7

Nasza firma została zaproszona do plebiscytu przez wyjątkową kapitułę – konkurs Orły Polskiej Przedsiębiorczości organizowany jest bowiem w Polsce od 17 lat, a jury złożone jest z wielu znanych osobistości – m.in. byłych ministrów gospodarki, samorządowców i przedstawicieli biznesu. Kapituła bierze pod uwagę efekty działalności, kondycję finansową i zaangażowanie społeczne polskich przedsiębiorstw. W tym roku przyznano specjalne nagrody w związku z obchodami 30-lecia przywrócenia demokracji i wolności gospodarczej w Polsce. Wielka Gala odbyła się w Warszawie.

Cieszą nas także niezwykle pozytywne komentarze po ogłoszeniu informacji w portalu LCA.pl za które serdecznie dziękujemy – podobnie jak za Państwa zaufanie i wyboru – od 30 lat – jest to dla nas naprawdę ważna sprawa:

„Moja pierwsza praca, remontowaliśmy ośrodek pomocy społecznej przy ul. Grabskiego. Fajna firma, bardzo miło wspominam”

Promocje