PCG Modernbud Grupa Kapitałowa

Łączymy siły z wrocławskim PCG!

To jest ważny news dla naszej firmy, z którym chcemy się z Państwem podzielić. Wykorzystując nasze doświadczenie planujemy nowe inwestycje w Legnicy, a także kolejne projekty poza naszym ukochanym miastem. Po sukcesie znanych inwestycji Osiedla Sudeckiego, MPoint oraz Osiedla w Alejach czas na dalszy rozwój, w tym nowych inwestycji mieszkaniowych – kolejnych dwóch osiedli na terenie Legnicy. Dodatkowo połączenie Modernbud z wrocławskim deweloperem PCG to znaczący ruch w skali działania obu firm – dzięki tej operacji oba podmioty posiadają obecnie 8 inwestycji w sprzedaży, co przekłada się na ok. 750 mieszkań w ofercie. W jednym miejscu, kontaktując się z nami, mogą Państwo zatem wybierać z oferty mieszkań w Legnicy i we Wrocławiu jednocześnie, a za niedługo także w innych miastach Polski, o czym szerzej nieco niżej.

Jako największy deweloper w Legnicy będziemy działać wspólnie z Wrocławiem

Jesteśmy najbardziej doświadczoną firmą deweloperską w Legnicy, a w tym roku obchodzimy trzydziestolecie działania!
– Modernbud jeszcze jako generalny wykonawca budował najważniejsze nieruchomości miasta. Od trzech lat swoje działania skupiamy tylko na budownictwie mieszkaniowym. Obecnie prowadzimy sprzedaż dwóch projektów MPoint w ścisłym centrum Legnicy oraz Osiedle w Alejach, którego budowa dobiega właśnie końca. Na ten rok przygotowujemy jeszcze premiery nowych inwestycji. W najbliższych tygodniach będziemy mogli więcej powiedzieć o tych projektach. Na skalę Legnicy będą to swego rodzaju innowacje – pod względem projektów architektonicznych i rozwiązań – mówi Elżbieta Szymańska, nasza dyrektor ds. sprzedaży.

W trzydziestolecie działalności przeszliśmy również zmiany wizerunkowe. Odświeżone zostało nasze logo i niniejsza strona internetowa. To widoczne zmiany, będące podkreśleniem obecnych modyfikacji wynikających z połączenia oraz planów dalszego piastowania pozycji lidera na legnickim rynku mieszkaniowym. To także krok w stronę nowoczesnej i wygodnej prezentacji oferty mieszkań i lokali usługowych dla Państwa – naszych Klientów. Chcemy być jeszcze lepsi. – Przyszedł czas na odświeżenie wizerunku i zastosowanie wygodnych dla Klientów zmian. Dodatkowo usprawniamy działanie firmy, wykorzystując nowe narzędzia do zarządzania i marketingu. – tłumaczy Sylwia Guzik-Sienicka, kierownik ds. marketingu w naszej firmie.

Modernbud PCG Grupa Deweloperska

Więcej znaczy lepiej – 2 miasta na początek, będzie więcej

Modernbud połączył się z firmą PCG, z którą realizował już wcześniej wspólne przedsięwzięcia. Deweloper PCG jest już uznaną marką na rynku wrocławskim. Stale powiększa ofertę nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, rozwijając jednocześnie obszar działania firmy. W samym 2017 roku liczba oferowanych nieruchomości PCG porównując do roku poprzedzającego wzrosła o blisko 400%. To jeden z najdynamiczniej rozwijających się deweloperów na Dolnym Śląsku, aktywnie działający w ramach struktur Polskiego Związku Firm Deweloperskich, dzięki czemu i Modernbud należy do tej organizacji, stojącej na straży bezpieczeństwa transakcji na linii Deweloper-Klient.

– Wychodzimy z prostego założenia – nasz produkt musi być pod każdym względem najwyższej jakości. Wciąż napędzamy się do działania – im większa skala, tym większa motywacja, by być jeszcze lepszym. Decyzja o połączeniu sił z Modernbud – deweloperem z historią, uznanym w Legnicy, kojarzonym z profesjonalizmem, który od lat bierze czynny udział w dosłownym budowaniu miasta i jego rozwoju, była odważna i zdecydowanie słuszna. Wspólnie w 2018 roku planujemy zbudowanie oferty dla naszych Klientów liczącej blisko 10 lokalizacji w kilku miastach, biorąc również pod uwagę udział w kolejnych poza Wrocławiem i Legnicą rozwijających się ośrodkach w Polsce – Poznaniu, Szczecinie i Lubinie – powiedział prezes PCG.

Trzymajcie kciuki, a my nadal robimy swoje – budujemy dla Państwa wygodne mieszkania w najlepszych lokalizacjach Legnicy.

Modernbud PCG Grupa Deweloperska

Promocje